نگارنده :شرمنده شهدا
 
اما سخنم به آن بازاری است در حالی كه می بینید ملت در دریای خون شنا می كند تا اسلام را به ساحل نجات برساند. اینها هم دستشان را در دست آمریكا گذاشتند و خون این ملت را در شیشه كردند.

بسم رب الشهداء

یا شهید بلباسی

که ذکر و یاد تو غالباً با من است

 بی پرده بگویم نوشتن دیگر سخت شده !!

نوشتن بال میخواهد

2بال پرواز ....

حقیقت این است که اگر حقیقت نوشتن را بیابی ،خود را یافته ای ،واگر خود را بیابی ،دیگر سبکبال شده ای و2 بال پرواز کافیست تا به پرواز درآئی که اگر اینگونه نباشد  خلقی را مشغول لعبت خویش ساخته ای !!

واین دور تسلسل باقیست ،تا هرکسی خود بیابد این قانون خدشه ناپذیر حق را.

دیگر زبان فرو می کشم

امروز وصیت شهید توجه ام را به امروزم جلب کرد

باشد که همگان بخوانند وتوجه کنند.

متن زیر وصیت روشنگرانه ومدبرانه شهید بلباسی فرمانده گردان امام محمد باقر(ع) است ،قابل توجه مردم ،مسئولین و بازاریان

اما سخنی با مسئولین، این را همه می دانیم كه این مردم و این ملت و این رزمنده ها هر روز بر همت و كمكشان به حمایت از اسلام و انقلاب اسلامی و جبهه ها و پشتیبانی ها و راهپیمایی ها افزوده و زیاد می شود، به این مردم طوری خدمت كنید آن طوری كه این مردم دلداده اسلام و انقلابند .چه كسانی غیر از ما مسئولین مردم را به گروه ها و باندهای تفرقه دعوت می كنند. بترسیم از روزی كه تمام این چاپلوسان و باندها نتوانند ذره ای از عذاب ما كم بكنند.


حضرت علی (ع) می فرماید:" این پست ها و مقام ها برای شناخت افراد هست." مردم كارهای ما را زیر نظر دارند و طوری نباشد خدای نكرده مسئولی بین دو نفر مراجعه كننده یكی حزب الهی و جبهه ای و دیگری فاسد و منافق، اولی را كنار زده و برای دومی از جایش بلند شود كه در این صورت از همین مردم سیلی خواهد خورد.

اما سخنم به آن بازاری است

در حالی كه می بینید ملت در دریای خون شنا می كند تا اسلام را به ساحل نجات برساند.

 اینها هم دستشان را در دست آمریكا گذاشتند و خون این ملت را در شیشه كردند. اگر باورتان شد كه این كاغذهای بی ارزش سرمایه اصلی و ارزش اصلی و جوهر شخصیت شما را تشكیل می دهند، بدانید كه یك روز در فرصت مناسب با شعله یك كبریت تمام سرمایه و شخصیت تان را خواهیم سوزاند.

این كار را حتماً خواهیم كرد و برنامه بعدی انقلاب ما هست الآن ملت شما را شناسائی می كند.

و اما شما ملت، منتظر واقعی ،منتقم بزرگ ،منجی عالم بشریت كسی است كه باید از كینه دشمنان اسلام شمشیرش را تیز و بران كند و هرگز از دو چیز جدا نشود. یكی سنت؛ نگاه كنیم كه رسول اله و ائمه سلام الله علیهم اجمعین، با دنیا چه كردند و از دنیا چه خواستند و با كفار و منافقان چقدر جنگ كردند و چرا قضیه عاشورا را به وجود آوردند. اینها همه برای ماست و شیعه یعنی كسی كه چنین باشد . اما دومی قرآن كه لحظه ای نشستن را در مقابل شرك و كفر جایز نمی داندو می گوید:" شمشیرها را غلاف نكنید تا فتنه جهانی تمام شود."

مردم، ما خلق شدیم تا آخرتمان را آباد كنیم و ما آنجا ساختمان می خواهیم و آباد كردن آخرت بدون ویران كردن دنیا امكان ندارد. مردم، ما خلق شدیم تا روح را به پرواز در بیاوریم و به عالم ماورای طبیعت یعنی عالم ملكوت عروج دهیم و این پرواز و عروج بدون ویرانی جسم امكان ندارد. سنگین شدن و تن پروری بال پرواز انسان را می شكند.


مرغ باغ ملكوتم نیم از عالم خاك چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

مردم شهادت مردن نیست، یك تولد هست. تولد بسیار زیبا و زمانی كه شما به مهمانی فرش می روید، شهید به مهمانی عرش می رود. اما مرده آنست كه نامش به نیكوئی نبرند.

مردم، خدا در قرآن فرمود اگر راست می گویید مرا از همه چیز بیشتر دوست دارید پس خود را آزمایش كنید. یعنی بهترین چیز را برای من انفاق كنید كه اگر نكنید دروغ می گوئید. مردم، آنچه را كه قارون گنج داشت و بر شتران سوار می كرد به قول قرآن خدا قارون و ثروتش را به زمین فرو برد و آنچه را كه فرعون ادعا می كرد با عصای موسی در دریای نیل غرق كرد، پس چه كسانی در این دنیا سود بردند كسانی كه با خدا معامله كردند با نیت های خالصشان. مردم، اسلام امروز ما یعنی صبر و استقامت و مبارزه پشت سر رهبر نه جلوتر و نه عقب تر. مومن هیچوقت مانند مورچه ای نیست كه اگر كمی آب زیر پایش بیافتد او را بلند كند و او هم فریاد بزند ایها الناس دنیا را آب برد، بلكه به قول امام جعفر صادق (ع) مومن از فولاد هم محكمتر است كه فولاد بر اثر گرما و سرما تغعییر می كند ولی مومن تغییر نمی كند و مومن در اقیانوس مشكلات و مصیبات شنا می كند. هرگز شكایت خدا را پیش غیر خدا نمی كند و هرگز از خدا به دست كسی شكایت نمی كند و هرگز از اسلام دست برنمی دارد. مردم، این جنگ هدیه خداست. این جنگ نعمت خداست. این جنگ عظیم ترین قدرت و عزت و شرف را به ما داد و قدرت و عظمت ما را به جهان صادر كرد . هر كس از این جنگ خسته شود و ایراد بگیرد و یا توجیه و تفسیر بكند بی شك به خدا كفر كرده و خدا را كنار زده و بی شك از شیعه مكتب جعفری نیست.

مردم ارزش گندم بیشتر است یا ارزش نان. اما اگر گندم بخواهد ارزش پیدا كند باید زیر سنگ عظیم آسیاب خرد شود و باید در تنور داغ چند صد درجه تاب و تحمل داشته باشد همان تنوری كه علی (ع) سر را تا ناف داخل گرمای آن می كرد و با خود می گفت:" بچش گرمای تنور را تا از بچه های یتیم شهدا غافل نباشی." و بالاخره بهشت را به بها می دهند نه به بهانه و اگر امروز در كاروانیان حسین (ع) ثبت نام نكنیم و عازم نشویم فردا ما را در صف این كاروانیان راه نخواهند داد و از ما نام و نشانی نخواهند پرسید.

و اما تو ای بسیج، ای مظلوم تاریخ و ای مظلوم ابن مظلوم و تو ای پاسدار، ای سلحشور و شما ای رزمندگان، ای یكه تازان عرصه میدان عشق. ای مرغان آغشته به خونی كه جایتان در این دنیا نیست .به پیش كه صبح پیروزی نزدیك است و همین فردا است كه باید بر سر سفره پیروزی بنشینیم و بگوئیم در بهار آزادی جای شهدا خالی.

در خاتمه از همه عاشقان كربلا می خواهم كه امام را لحظه ای تنها نگذارند و از كسانیكه از جانب این حقیر به آنها بدی رسیده امیدوارم كه به دیده اغماض بنگرند، سفارش اولم اینكه وصیت نامه ام را اصلاً با یك غلط چاپ نكنید كه مسئولید.

خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار علیرضا بلباسى